Nejčastější otázky

+ Jak dlouho trvá, než je vše vybaveno?
Vezmeme si míry tvé hlavy a parametry jako délku a barvu vlasů. Výroba systému trvá 3-6 týdnů. První aplikace vlasového systému na tvou hlavu trvá približne 10 minut. Je to velmi jednoduché a dostaneš profesionální servis v jednom z našich salonů. Během první návštěvy salonu ti řekneme vše o péči a nasazování systému, když si ho budeš příště měnit sám doma. V salonu si vybereš jakýkoliv účes a naši kadeřnící ti ho splní.
+ Jaký je to pocit nosit vlasový systém?
O tom, že máš na hlavě vlasový systém nebudeš ani vědět!
+ Je pro  ideální vlasový systém Björk & Jung?
Naše vlasové systémy Björk & Jung jsou obzvláště vhodné pro muže, kteří mají řídké (nebo žádné) vlasy na hlavě a hledají komfortní a okem neviditelné řešení. Toto nechirurgické a tímto neinvazivní řešení dovoluje zákazníkovi žít naplno svůj život bez omezení. Můžeš pokračovat v tvém standardním denním režimu jako sportovních aktivitách a životním stylu.
+ Mohu si vlasový systém sundat a čistit ho sám?
Samozřejmě můžeš. Je to velmi snadné a trvá to asi 5 minut. Po objednání systému ti dáme kompletní instruktáž.
+ Jakou životnost má vlasový systém?
Vlasový systém Björk & Jung vydrží minimálne do jednoho roku. Čím více se o něj staráš, tím déle zůstane v původním stavu. Z tohoto důvodu doporučujeme naši speciální kosmetiku a produkty Björk & Jung.

 

Pokud nebyly všechny tvé otázky zodpovězeny, můžete nás kontaktovat zde, nebo nám zaslat e-mail a my ti ihned odpovíme na hairsystems@bjorkjung.com